SENIORZY - PIĘTNASTY MECZ W RUNDZIE WIOSENNEJ.

STADION MIEJSKI W RUMI NIEDZIELA GODZ. 13.00

MKS „ORKAN” RUMIA - KS KOWALE

2 : 0 / 2 : 0 /

Strzelcy bramek : 30 minuta - 1 : 0 - Filipkowski Arkadiusz; 41 minuta - 2 : 0 - Malek Daniel

Widzów około 100

~~Ostatni pojedynek naszej drużyny w rundzie wiosennej zakończył się zasłużonym zwycięstwem zespołu Orkana 2:0. Bramki strzelili w 30 minucie Arkadiusz Filipkowski i w 41 minucie Daniel Malek.
Cały zespół zagrał dobre spotkanie, ambitna postawa wszystkich zawodników, dobra realizacja założeń taktycznych pozwoliła wyeliminować błędy w obronie, oraz poprawić skuteczność w grze ofensywnej. Nasz zespół zaprezentował się dobrze na tle wymagającego rywala. Kibice mogli zobaczyć zawodników, którzy będą stanowić podstawową kadrę zespołu w rundzie jesiennej.
Drużyna nasza zajęła 5 miejsce w lidze co zapewniło wykonanie planu podstawowego, który zakładał miejsce w pierwszej ósemce. Więcej informacji o zakończonym sezonie przekażemy w następnej relacji .